O Piwnicy

Witaj w Lab Piwnicy - magicznym miejscu, w którym Studętka jako młoda naukowiec stawia swoje pierwsze kroki w świecie Nauki przez wielkie "N". Jest to trudna droga, ale czego się nie robi dla chemii? 
W zmaganiach pomaga jej kilka osób - Szefuńcio i Dr B., nierzadko też Pan Hipcio i Smok. Wszyscy powinni bez wątpienia dostać medal za cierpliwość, bo niezdarność Studętki czasami ją samą przeraża.


Czemu Piwnica? Bo na początku swojej pracy przez dłuższy czas Studętka laborzyła w laboratorium zlokalizowanym w piwnicy budynku. Teraz ma nadzieję dostać ciepły wyciąg w wypasionych labach w CeNT.

Skąd pomysł?
...bo czemu chemik nie miałby mieć własnej "Chatolandii"? Tak, forma jest bez wątpienia czymś w rodzaju chemicznej "Chaty Wuja Freda" (którą autorka uwielbia).

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i że będziesz wracał często zobaczyć, co nowego zmalowała Studętka....albo Szefuńcio, ale ciiiii!

- Copyright © 2013 LAB PIWNICA - Hataraku Maou-sama! (modified by me) - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan (thank you!) -